Mini sesja plenerowa – Stary Dwór Poręba Żegoty

Czas na kilka słów, na czym polega mini sesja plenerowa w dniu ślubu. To coś, do czego ogromnie zachęcam wszystkie swoje pary. Już tłumaczę, na czym to polega.

W ciągu całego dnia ślubu tak naprawdę czasu jest bardzo dużo. No ale jak to? Grzesiek, przecież ciągle powtarzasz, że czas tak szybko płynie, że nie na wszystko w dniu ślubu mamy wpływ, żeby się zrelaksować przed tym wielkim dniem, a teraz piszesz, że jest tak dużo czasu? No właśnie jest i tutaj dużą rolę odgrywa dobrze zorganizowany fotograf ślubny.

W kumulacji tych wszystkich emocji ślubnych dobrze jest uciec na chwilę, zresetować się na 15 minut i oderwać od tego wszystkiego, co nas w dniu ślubu otacza. Stąd mój pomysł na mini sesję.

Zalety mini sesji plenerowej

Pierwszą i najważniejszą zaletą jest to, że w dniu ślubu panują niesamowite emocje. Nie potrzebujecie żadnych próbnych zdjęć, tylko kilku wskazówek co i jak i można zaczynać. Pisałem już o tym, jak wyjść świetnie na zdjęciach ślubnych.

Drugą rzeczą jest chwila oddechu, zazwyczaj mini sesja plenerowa odbywa się trochę na uboczu, tam, gdzie chwilowo nie ma gości i nikt i nic Wam nie jest w stanie przeszkodzić. Macie tę chwilę dla siebie, aby się przytulić, przypomnieć sobie wszystkie najpiękniejsze chwile, które spędziliście razem.

Trzecia rzecz to wyciszenie, zamkniecie na chwilę oczy, nacieszycie się chwilą, sobą i swoim małżeństwem.

Powód czwarty, dlaczego warto wykonać mini sesję plenerową w dniu ślubu, to fakt, że nie musicie się drugi raz przygotowywać. Makijaż, fryzjer, manicure, to wszystko jest już gotowe. Nie trzeba również odświeżać sukni ślubnej no i wstawać w nocy, żeby zdążyć na wschód słońca 😉

Powód piąty to wspaniała pamiątka. Nie żartuję! Taka mini sesja, jest w stanie zapewnić Wam kilkanaście różnych kadrów, które przez całe Wasze życie będą przywoływać emocje tego dnia.

Powód szósty, oszczędność czasu! Porywam was dosłownie na 15 minut i szukam w ciągu całego dnia kilku chwil, żeby zrobić zdjęcia, na które mam już pomysł. Przychodzicie więc na gotowe. Nigdzie nie jeździmy (chyba, że tego chcecie), więc nie ma możliwości zostawienia gości, na dłuższą chwilę.

Powód siódmy, otrzymujecie zdjęcia z mini sesji plenerowej razem z reportażem ślubnym. Nie musicie dodatkowo czekać na umówienie się na sesję, następnie na zdjęcia, a dopiero po tym wszystkim na zrobienie albumu. Wszystko dzieje się od razu, a zdjęcia z wesela otrzymujecie do dwóch tygodni!

Wady? Ja nie znalazłem.

Stary Dwór Poręba Żegoty – słów kilka

Jako fotograf ślubny, byłem już w wielu miejscach i mam za sobą już nie jedną (mini) plenerową sesję ślubną i nie tylko. Stary Dwór Poręba Żegoty urzekł mnie jako fotografa, przede wszystkim swoim wnętrzem. Osobiście uważam, że jest to idealne miejsce do zorganizowania swojego przyjęcia. Jest pięknie, spokojnie i stylowo. Eleganckie wnętrze Starego Dworu, pomieszczą sporo gości, myślę, że około 200 osób. Do gustu przypadła mi również lokalizacja, tego wyjątkowego miejsca. Magiczna tereny Jury Krakowsko — Częstochowskiej, dookoła zieleń, cisza i spokój. Byłem zachwycony organizacją i obsługą, z którą miałem przyjemność zamienić kilka słów. Bardzo chętnie tam wrócę na następny reportaż ślubny!

Z tego artykułu dowiedzieliście się, dlaczego warto wykonać mini sesję plenerową w dniu ślubu a teraz czas na zdjęcia. Zapraszam na kilka kadrów z mini sesji plenerowej Basi i Piotrka. Chciałbym tylko powiedzieć, że to nie są wszystkie zdjęcia, jakie otrzymali Państwo Młodzi. Myślę, że nie trzeba tutaj zbędnych słów, niech zdjęcia bronią się same…

Stary Dwór Poręba Żegoty, mini sesja plenerowa, fotograf ślubny kraków, fotograf grzegorz jasionoiwcz Mini sesja plenerowa - Stary Dwór Poręba Żegoty 1 Mini sesja plenerowa - Stary Dwór Poręba Żegoty 2Mini sesja plenerowa - Stary Dwór Poręba Żegoty 3 Mini sesja plenerowa - Stary Dwór Poręba Żegoty 4Mini sesja plenerowa - Stary Dwór Poręba Żegoty 5 Mini sesja plenerowa - Stary Dwór Poręba Żegoty 6 Mini sesja plenerowa - Stary Dwór Poręba Żegoty 7 Mini sesja plenerowa - Stary Dwór Poręba Żegoty 8 Mini sesja plenerowa - Stary Dwór Poręba Żegoty 9 Mini sesja plenerowa - Stary Dwór Poręba Żegoty 10 Mini sesja plenerowa - Stary Dwór Poręba Żegoty 11 Mini sesja plenerowa - Stary Dwór Poręba Żegoty 12 Mini sesja plenerowa - Stary Dwór Poręba Żegoty 13 Mini sesja plenerowa - Stary Dwór Poręba Żegoty 14 Mini sesja plenerowa - Stary Dwór Poręba Żegoty 15 Mini sesja plenerowa - Stary Dwór Poręba Żegoty 16 Mini sesja plenerowa - Stary Dwór Poręba Żegoty 17 Mini sesja plenerowa - Stary Dwór Poręba Żegoty 18 Mini sesja plenerowa - Stary Dwór Poręba Żegoty 19 Mini sesja plenerowa - Stary Dwór Poręba Żegoty 20 Mini sesja plenerowa - Stary Dwór Poręba Żegoty 21 Mini sesja plenerowa - Stary Dwór Poręba Żegoty 22 Mini sesja plenerowa - Stary Dwór Poręba Żegoty 23Mini sesja plenerowa - Stary Dwór Poręba Żegoty 24

Umów się na sesję: kontakt@jasionowicz.com

 

 

 

Ostatnie posty

Myślenice

Myślenice

Ostatnie posty o mnie Fotograf, miłośnik gór i spędzania aktywnie czasu. Bloger, minimalista, gaduła, chcesz się przekonać? Grzegorz Jasionowicz Moje sociale Facebook Pinterest Instagram Youtube Newsletter Pellentesque in ipsum id orci porta dapibus donec sollicitudin...

czytaj dalej
Wyjątkowa sesja na Zamku w Mosznej

Wyjątkowa sesja na Zamku w Mosznej

Sierpniowy chłodny dzień. Jedziemy z Asią i Michałem na sesję na zamek w Mosznej. Wbrew pozorom to parę km od Krakowa. Pogoda od samego początku daje nam do zrozumienia, że ona rządzi dzisiaj. Na przemian raz pada, raz daje nam spokój. Wyruszając z Krakowa o 6 rano,...

czytaj dalej

o mnie

Mini sesja plenerowa - Stary Dwór Poręba Żegoty 25
Fotograf, miłośnik gór i spędzania aktywnie czasu. Bloger, minimalista, gaduła, chcesz się przekonać?

Grzegorz Jasionowicz

Moje sociale

Newsletter

©Fotograf ślubny Grzegorz Jasionowicz. Fotografia ślubna Kraków.

☎+48791751096 kontakt@jasionowicz.com

Copyright ©2019 Grzegorz Jasionowicz Fotografia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Regulamin | Polityka Prywatności